Strona głównaAktualnościOgólneAkademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

13 października wzięliśmy udział w uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej. 

Okolicznościowy program słowno-muzyczny przygotowała wraz młodzieżą Pani Zdzisława Wandasiewicz.

Po życzeniach ks. prał. Mariana Bocho, Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Katarzyny Dublanin, a także Samorządu Uczniowskiego, dyrektor szkoły podziękował pracownikom liceum za zaangażowanie, codzienne wspieranie uczniów i liczne osiągnięcia w realizacji procesu dydaktycznego, wychowawczego i opiekuńczego. Zachęcił także pracowników szkoły do podejmowania z nadzieją współczesnych wyzwań na polu edukacyjnym.

GD

 

 

 

facebook