Strona głównaAktualnościOgólneOlimpijskie zmagania uczniów Publicznego Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Jarosławiu

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnych etapach szkolnych olimpiad

20 listopada 2020 roku odbyły się szkolne eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie, w których uczestniczyło  9 uczniów naszego liceum.  Po ocenie prac do kolejnego etapu zostali zakwalifikowani: 

Estera Brzyska z klasy IIA – 28 pkt

Kornelia Kozicka z klasy IIA – 25 pkt

Anna Gałasiewicz z klasy IIb – 25 pkt

Kolejny etap Olimpiady Wiedzy o Prawie odbędzie się 27 lutego 2021 roku

W szkolnych eliminacjach do Olimpiady Historycznej wzięły udział dwie osoby z klasy IIb – Sara Kiwacka oraz Michał Solski. Pierwszy etap polegał na przygotowaniu pracy na jeden z podanych tematów. Naszym uczniom udało się napisać ciekawe eseje, które po ocenie zostały zakwalifikowane do II etapu Olimpiady Historycznej.  Odbędzie się on 9 stycznia 2021 roku.

W eliminacjach do Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym wzięły udział cztery osoby: Estera Brzyska, Alicja Czechera i Natalia Kołcz z klasy IIA oraz Radosław Socha z klasy IIb. Wszyscy uczestnicy napisali wypracowania i zostali zakwalifikowani do II etapu Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, który odbędzie się 23 stycznia 2021 roku.

Tym samym do II etapów Olimpiad realizowanych pod nadzorem mgr Jarosława Dyrdy w Publicznym Katolickim Liceum Ogólnokształcącym  awansowało 16 uczestników

Życzymy wszystkim uczniom kolejnych sukcesów na II etapach olimpijskich zmagań.

JD

facebook